روکش وکیوم هایگلاس

روکش وکیوم کابینت
انواع روکش های ام دی اف
می 25, 2019
Show all
روکش هایگلاس وارتاسا

روکش ممبران هایگلاس

روکش اوکیوم PVC هایگلاس از لایه پلکسی گلاس پوشیده شده که پلگسی گلاس از جنس پلی کربنات شفاف می باشد.
این نوع از روکش پی وی سی، از یک لایه روی PVC تشکیل شده با ظاهری بسیار شفاف و شیشه ای. ضخامت مناسب برای کابینت کاران در این نوع ام دی اف 16 میلیمتر است.

روکش هایگلاس
روکش وکیوم هایگلاس

این نکته مهم است  که تخته هایی با کیفیت انتخاب شود، در غیر اینصورت هنگام برش، تخته به لب پریدگی دچار می شود. حتما به نوع پرس و چسبی استفاده شده در کار دقت کنید. هر چقدر میزان کیفیت روکش ممبران هایگلاس بالاتر باشد، کابینت هایی با ماندگاری طولانی خواهید داشت.
 از این روکش در ساخت، کابینت، قفسه ها، کتابخانه، میز تحریر و … استفاده می کنند. استفاده از این نوع روکش وکیوم هایگلاس، نسبت به چوب ارزان تر می باشد. . استفاده از روکشی وکیوم که طرحی از چوب داشته باشد، برای ساخت میز علاوه بر کم هزینه بودن، مشتریان بیشتری را به خود جذب می کند.

روکش هایگلاس وارناسا

عواملی که بر کیفیت روکش وکیوم ام دی اف هایگلاس تاثیر گذار خواهد بود:

کیفیت دستگاه پرس: روکش وکیوم ام دی اف هایگلاس با کیفیت با دستگاه رولینگ و اما ام دی اف هایگلاس با کیفیتی کمتر با دستگاه پرس تخت، روکش می شوند.

کیفیت نوع چسب: برای آنکه بعد از مدتی استفاده از کابینت ها، روکش وکیوم ام دی اف هایگلاس، از بدنه اصلی خود جدا نشود، علاوه بر دستگاه رولینگ، باید از چسب گرم به صورت جداگانه و برای استحکام کار استفاده نمود.

کیفیت جنس روکش وکیوم ام دی اف هایگلاس: از بهترین نوع جنس روکش های ام دی اف هایگلاس، روکش های آلمانی، کره ای و بعد از آن چینی و ایرانی هستند که جزو دسته های باکیفیت محسوب می شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!