مزایا و نحوه استفاده از روکش PVC ممبران

چسب ممبران وکیم وارناسا
چسب ممبران چیست؟
می 25, 2019
وارناسا PVC واردات و پخش روکش وکیوم ممبران منبران
مزایای کابینت با روکش ممبران
ژوئن 9, 2019
Show all
وارناسا PVC واردات و پخش روکش وکیوم ممبران منبران

وارناسا-روکش-ممبران

 روکش PVC ممبران در رنگ، ضخامت، نقوش، لایه های مختلفی هستند که با توجه به نوع شرایط و کاربرد آن مورد استفاده قرار می گیرند. روکش PVC ممبران از لایه های نیل کلراید، لایه های آستری تشکیل شده اند.  ضخامت روکش PVC ممبران با توجه به نوع کاربردهای آن مختلف و متفاوت است. در ادامه سعی داریم تا از مزایا و نحوه استفاده از روکش PVC ممبران اطلاعاتی قرار دهیم.

مزایا و نحوه استفاده از روکش PVC ممبران

روکش پی وی سی  ممبران در رنگ، ضخامت، نقوش، لایه های مختلفی هستند که با توجه به نوع شرایط و کاربرد آن مورد استفاده قرار می گیرند. روکش PVC ممبران (یا همان روکش وکیم ) از لایه های نیل کلراید، لایه های آستری تشکیل شده اند.  ضخامت روکش PVC ممبران با توجه به نوع کاربردهای آن مختلف و متفاوت است از 3دهم برای کابینت ها تا 13 صدم برای روکش درها. در ادامه سعی داریم تا از مزایا و نحوه استفاده از روکش PVC ممبران اطلاعاتی قرار دهیم.

 با توجه به قابلیت انعطاف پذیری این روکش از آن برای سطوح ابزار خورده، نوار لبه ی فرز خورده و فرم دار و … استفاده می شود. درب های کابینتی که نیازمند ماشین کاری عمیق هستند، استفاده از روکش PVC  ممبران نتیجه بخش خواهد بود. روکش PVC ممبران را بر روی سطح ام دی اف سنباده و تمیز شده با استفاده از دستگاه پرس وکیم و چسب ممبران روی سطح ام دی اف چسبیده می شود.

وارناسا-روکش-ممبران

خصوصیات روکش PVC ممبران

انعطاف پذیری مناسب PVC  سبب میشود که اشکالی با سطوح عمیق تر و ظریف را بتوان با روکش PVC سطحی زیبا بخشید. تنها تخته ای که در این روش مورد استفاده قرار می گردد، تخته MDF است که قسمت های ابزار خورده سطح را با چسب می پوشانند و سپس پرس می کنند. هرچندرروکش پی وی سی ممبران در مقابل رطوبت،خط و خش، سایش مقاوم است اما ابدا در مقابل حرارت مقاوم نخواهد بود. از محاسن بسیار راحت این نوع روکش، تمیز کردن آن ها در مقابل آب است. این نوع دکوراسیون به علت قابلیت ضد آب بودن، جلوه و سبکی زیبا را به صنعت دکوراسیون بخشیده است.

قابلیت ابزارخورگی روکش PVC ممبران (یا همان روکش وکیم) سبب می شود که رح و نقوش زیبا و منحصر به فردی را در زمینه طراحی کابینت های MDF فراهم کند و سبکی نوین و زیبا را در طراحی کابینت ایجاد کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!