نام های مختلفی از روکش ممبران

روکش وکیوم کابینت
انواع روکش های ام دی اف
می 25, 2019
چسب ممبران وکیم وارناسا
چسب ممبران چیست؟
می 25, 2019
Show all

روکش MDF

نام های مختلفی از روکش ممبران در میان عرضه کننده گان دیده می شود مانند پی وی سی، وکیوم، ممبران و …. که در صنعت کابینت سازی بیشتر از اصطلاح روکش ممبران و یا پی وی سی یاد می شود. کابینت های روکش ممبران با تکنولوژی و دستگاههای پیشرفته روانه بازار شدند و مشتریان بی شماری را به خود جذب کردند.نام های مختلفی از روکش ممبران

روکش MDF

نام های مختلفی از روکش ممبران در میان عرضه کننده گان دیده می شود مانند پی وی سی، وکیوم، ممبران و …. که در صنعت کابینت سازی بیشتر از اصطلاح روکش ممبران و یا پی وی سی یاد می شود. کابینت های روکش ممبران با تکنولوژی و دستگاههای پیشرفته روانه بازار شدند و مشتریان بی شماری را به خود جذب کردند.

 ممبران همان روکش وکیومی است که در انواع مختلف کابینت از آن استفاده می کنند. این نوع کابینت با ظرافت خاص خود در مدل  های متنوعی به بازار عرضه می شوند. بعد از حکاکی بر روی ام دی اف، روکش ضد آبی از پی وی سی بر روی آن می کشند و سپس به بازار عرضه می کنند.

نحوه ساخت کابینت های روکش ممبران

با ورود دستگاه های پیشرفته و صنعتی و عرضه آن ها در بازار مخصوصا دستگاه CNC تحولی نوین در صنعت شیشه و چوب و فلز ایجاد شد و سری جدید از کابینت هایی با روکش ممبران را وارد بازار کرد.

 این دستگاه با وجود نرم افزاری دو بعدی و یا سه بعدی با انتقال اطلاعات به داخل سیستم، طرح چوب را شبیه سازی کرده و سپس طرح چوب را به روی ام دی اف منتقل می کند. بعد از آن با تمیز کردن و خاک گیری سطح، سطح تمیز شده را به داخل دستگاه پرس وکیوم می برند وروکش را می چسبانند.

نوع کیفیت و جنس روکش ممبران برای کابینت، ارتباط مستقیمی با نوع کیفیت چسب، دستگاه و طرح ایجاد شده دارد. اگر کابینت ها با کیفیتی پایین ساخته شوند به راحتی و زود از بین خواهند رفت. که علاوه بر زحمت های فراوان، هزینه های زیادی بر روی دوش شما می گذارد. پس حتما به نوع کیفیت روکش ممبران برای کابینت ها دقت کرده و کابینتی با کیفیت را انتخاب نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!