زیبایی کابینت با روکش ممبران در صنعت ام دی اف

وارناسا PVC واردات و پخش روکش وکیوم ممبران منبران
مزایای کابینت با روکش ممبران
ژوئن 9, 2019
نگاهی مختصر به قیمت روکش ممبران
ژوئن 15, 2019
Show all
وارناسا PVC واردات و پخش روکش وکیوم ممبران منبران

وارناسا-روکش-ممبران

از مهم ترین قسمت های یک خانه، که بر روی دکوراسیون منزل شما تاثیر گذار است، آشپزخانه می باشد. آشپزخانه مکانی است که زیبایی خانه را تکمیل می کند. کابینت های آشپزخانه از جنس ها و مدل های مختلفی است که کاربردهای متفاوتی دارند. زیبایی کابینت با روکش ممبران در صنعت ام دی اف تاثیر گذار است.

 امروزه کابینت هایی با روکش ممبران از توجه بیشتری برای خریداری برخورده بوده و تقاضای زیادی میان مشتریان دارد. از مزایای کابینت با روکش ممبران، استفاده در طراحی مدرن و کلاسیک آن است. از قسمت های اصلی یک کابینت آشپزخانه فضای بزرگ  و جنس مناسبی از آن است. حتما توجه فرمایید هر مقداری که کابینت های زیبایی در طراحی منزل خود استفاده کنید، به همان اندازه به فضای خانه شما نما و زیبایی بیشتری می دهد.

 کابینت با روکش ممبران یا روکش وکیوم چیست؟

کابینت ممبران کابینتی است که در آن از روکش ممبران استفاده کرده باشند. باید گفت که روکش ممبران و یا روکش وکیوم، پی وی سی است که از آن برای روکش کردن بر چوب، نئوپان و ام دی اف استفاده کرده و به آنها زیبایی می بخشد. با این حال از روکش ممبران بیشتر برای روکش کردن ام دی اف خام استفاده می کنند.

مراحل کار روکش کردن به این صورت است که ابتدا ام دی اف خامی را برداشته و چسب کاری می کنند سپس با دستگاه های مخصوص روکش ممبران را بر روی ان دی اف، می زنند.

اما با توجه به هزینه بالای ابزار، تنها قسمت روی کار روکش ممبران زده می شود و پشت کار را پی وی سی میزنند.

توجه کنید که تفاوت کابینت مدرن و کلاسیک در نوع طراحی آن است. زمانیکه بر روی ام دی اف طراحی کلاسیک ایجاد شود و سپس آن را با روکش ممبران وکیوم کنند، کابینتی کلاسیک در اختیار شما قرار خواهد گرفت اما در صورتی که کابینت ساده روکش شود آن کار مدرن خواهد بود.  از روکش هایی براق و ضخیم در روکش کابینت مدرن استفاده می کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!