کابینت ممبران، زیبایی و کیفیت را زیر یک چتر می آورد مروری بر آنچه کابینت ممبران را متمایز ساخته است

روکش وکیوم، گل سر سبد انواع روکش چوب و مبلمان
ژوئن 19, 2019
کاربردهای روکش وکیوم ام دی اف مصنوعی
ژوئن 19, 2019
Show all

مروری بر آنچه کابینت ممبران را متمایز ساخته است

نام کابینت ممبران به چشممان تکراری است. بار ها و ماه ها نام کابینت ممبران را شنیده ایم و چه بسا آن را مهمان خانه هایمان کرده باشیم. به این بهانه در مقاله پیش رو، سراغی گرفته ایم از کابینت هایی که ممبران خطاب می شوند و گویا شاهکاری هستند بزرگ! دعوت می کنیم تا انتها همراهمان باشید.

مروری بر ویژگی های کابینت ممبران

زمانی که از کابینت ممبران صحبت می کنیم مقصودمان کابینتی از جنس MDF، نئوپان و یا چوب است که توسط روکشی تحت نام ممبران (وکیوم)، پوشیده شده، بیش از هرچیز ممبران را بر کالا هایی از جنس MDF تزریق می کنند تا تیرشان را هدف کنند و به نوعی کاری کنند کارستان.

وکیوم نام دیگر ممبران است. چسباندن ممبران بر MDF، توسط تکنولوژی های روز و دستگاه های بدیع انجام می شود تا خروجی از جنبه کیفیت تهی نبوده و در مرغوبیت یک سر و گردن از دیگر نمونه های موجود بالاتر باشد، به این ترتیب ممبران، وکیوم هم نام می گیرد.

در یک دسته بندی کلی، کابینت ممبران را در دو نوع کلاسیک و مدرن، گروه بندی می کنند. غربالگری کابینت (این که بر کابینت های ممبران، برچسب کلاسیک زده شود یا مدرن، وابسته به جنسِ خود کابینت است، چنانچه خود کابینت پیش از آن که به ممبران مجهز شود، مدرن باشد، خروجی، کابینت ممبران مدرن قلمداد خواهد شد و در غیراینصورت کلاسیک نام خواهد گرفت.

کابینت ممبران مدرن، براق و منحصر به فرد

آنچه کابینت های ممبران مدرن را به کمال رسانده، زیبایی و شکیل بودن آن هاست. کابینت های ممبران مدرن می توانند عادی بوده و یا براق و منحصر به فرد باشند، در نمونه براق کابینت ممبران مدرن، شاهد ضخامت بیشتر و براقیت مبرهن تری هستیم خواهیم بود.

تنوع در رنگ، کیفیت و طرح کابینت ممبران، سبب شده مُهر تأیید بزنیم پای این گفته که این متریال حرف ها برای گفتن دارد و نمونه ای است تمام عیار برای انتخاب.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!