جستجو ...

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

افتتاح نمایندگی وارناسا در آدران – شهریار

دسته بندی : اخبار مجموعه

همانطور که میدانید مناطق شهریار ، رباط کریم ، آدران و نواحی متصل بعنوان یکی از قطبهای مهم  صنعت چوب ایران بخصوص درب های داخل منازل و درب های ضد سرقت مطرح میباشد.کارگاه و کارخانه های تولیدی زیادی در این مناطق مشغول بکار هستند و تامین مواد اولیه با کیفیت مناسب و قیمت رقابتی یک از دغدغه های این قشرزحمتکش است.

 به منظور سهولت دسترسی  مشتریان و مصرف کنندگان عزیز، بخصوص قشر مولد و کارگاهای خدمات وکیوم ، نمایندگی  وارناسا پی وی سی از مهر ماه 1401 در خیابان قلعه میر افتتاح و روکش های ممبران و چسب وکیوم برند وارناسا را به قیمت فروشگاه مرکزی چهاردانگه عرضه میکند.

ائواع روکش %13 ، %18 ، 0.3 ، 0.35 در طرحهای مات ، سوپرمات ، سافت تاچ ، براق با سایزهای  126 و 142 و همچنین  چسب ممبران  برند وارناسا  Varnasa با ضمانت در دو کد یک و دو در این فروشگاه بفروش میرسد.

روکش های عرضه شده وارناسا از بهترین برندهای چین و پس از تست عملی در ایران  بفروش میرسد و چسب ممبران برند وارناسا با مواد اولیه آلمانی و در گالن های ده کیلیوئی بصورت پلمپ شده از معتبرترین تولید کنندگان کشور چین وارد و در ایران فقط لیبل گذاری میشود. این چسبها  دارای ضمانت بدون قید وشرط برای سه سینی اول هر سفارش میباشد . برای اطلاع بیشتر از طرح روکش های همچنین طرحهای پرفروش ونحوه استفاده از چسب وکیوم وارناسا به سایت این مجموعه به آدرس ذیل مراجعه فرمائید .

ساعات کاری فروشگاه شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 6 بعدازظهر و مدیر فروشگاه آقای محسن صفری میباشد.آدرس فروشگاه و شماره تماس به شرح ذیل میباشد.

آدرس :سه راه آدران قلعه میر به سمت ریه بعد از آتش نشانی نرسیده به خیابان چوب بری پلاک 22   Varnasa PVC

تلفن فروشگاه: 56860802

موبایل : 09125995451

نظرات کاربران