روکش وکیوم هایگلاس

وارناسا PVC واردات و پخش روکش وکیوم پی وی سی و چسب ممبران وارداتی
دسته بندی : مقاله ها

روکش وکیوم  هایگلاس از لایه پلکسی گلاس پوشیده شده که پلگسی گلاس از جنس پلی کربنات شفاف می باشد.
این نوع از روکش پی وی سی، از یک لایه روی PVC تشکیل شده با ظاهری بسیار شفاف و شیشه ای. ضخامت مناسب برای کابینت کاران در این نوع ام دی اف از 3 دهم تا 18 صدم میلیمتر است.

این نکته مهم است  که تخته هایی با کیفیت انتخاب شود، در غیر اینصورت هنگام برش، تخته به لب پریدگی دچار می شود. حتما به نوع پرس و چسب استفاده شده در کار دقت کنید. هر چقدر میزان کیفیت روکش ممبران هایگلاس بالاتر باشد، کابینت هایی با ماندگاری طولانی خواهید داشت.
از این روکش در ساخت، کابینت، قفسه ها، کتابخانه، میز تحریر و … استفاده می کنند. استفاده از این نوع روکش وکیوم هایگلاس، نسبت به چوب ارزان تر می باشد. . استفاده از روکشی وکیوم که طرحی از چوب داشته باشد، برای ساخت میز علاوه بر کم هزینه بودن، مشتریان بیشتری را به خود جذب می کند.

عواملی که بر کیفیت روکش وکیوم ام دی اف هایگلاس تاثیر گذار خواهد بود:

کیفیت دستگاه پرس: روکش وکیوم ام دی اف هایگلاس با کیفیت با دستگاه رولینگ و اما ام دی اف هایگلاس با کیفیتی کمتر با دستگاه پرس تخت، روکش می شوند.

کیفیت نوع چسب: برای آنکه بعد از مدتی استفاده از کابینت ها، روکش وکیوم ام دی اف هایگلاس، از بدنه اصلی خود جدا نشود، علاوه بر دستگاه رولینگ، باید از چسب گرم به صورت جداگانه و برای استحکام کار استفاده نمود.

کیفیت جنس روکش وکیوم ام دی اف هایگلاس: از بهترین نوع جنس روکش های ام دی اف هایگلاس، روکش های ، کره ای و بعد از آن چینی و ایرانی هستند که جزو دسته های باکیفیت محسوب می شوند. البته روکش وکیوم های کره ای اصل در بازار  بسیار کمیاب هست و اکثر اقات روکش هاب با کیفیت چینی را به جای کره ای به فروش میرسانند

نظرات کاربران