زیبایی کابینت با روکش وکیوم ممبران

وارناسا PVC واردات و پخش روکش وکیوم پی وی سی و چسب ممبران وارداتی
دسته بندی : مقاله ها

زیبایی کابینت با روکش وکیوم ممبران در صنعت ام دی اف

از مهم ترین قسمت های یک خانه، که بر روی دکوراسیون منزل شما تاثیر گذار است، آشپزخانه می باشد. آشپزخانه مکانی است که زیبایی خانه را تکمیل می کند. کابینت های آشپزخانه از جنس ها و مدل های مختلفی است که کاربردهای متفاوتی دارند. زیبایی کابینت با روکش وکیوم ممبران در صنعت ام دی اف تاثیر گذار است.

امروزه کابینت هایی با روکش وکیوم  از توجه بیشتری برای خریداری برخورده بوده و تقاضای زیادی میان مشتریان دارد. از مزایای کابینت با روکش PVC (همان روکش وکیوم) استفاده در طراحی مدرن و کلاسیک آن است. از قسمت های اصلی یک کابینت آشپزخانه فضای بزرگ  و جنس مناسبی از آن است. حتما توجه فرمایید هر مقداری که کابینت های زیبایی در طراحی منزل خود استفاده کنید، به همان اندازه به فضای خانه شما نما و زیبایی بیشتری می دهد.

 

وارناسا PVC واردات و پخش روکش وکیوم پی وی سی و چسب ممبران وارداتی

کابینت با روکش وکیوم – وارناسا PVC

کابینت با روکش ممبران یا روکش وکیوم چیست؟

درواقع روکش ممبران همان روکش وکیوم است،ممبران اسم جنس محصول است و وکیوم به روشی که روکش را به ورق ام دی اف می چسبانند اطلاق می شود. کابینت ممبران کابینتی است که در آن از روکش ممبران استفاده کرده باشند. باید گفت که روکش ممبران و یا روکش وکیوم، پی وی سی است که از آن برای روکش کردن بر چوب، نئوپان و ام دی اف استفاده کرده و به آنها زیبایی می بخشد. با این حال از روکش ممبران بیشتر برای روکش کردن ام دی اف خام استفاده می کنند.

مراحل کار روکش کردن به این صورت است که ابتدا ام دی اف خامی را برداشته و چسب کاری می کنند سپس با دستگاه های مخصوص روکش ممبران را بر روی ان دی اف می چسبانند.

اما با توجه به هزینه بالای ، تنها قسمت روی کار روکش ممبران زده می شود و پشت ورق را با اجناس و شیوه ی ارزانتری روکش می کنند

توجه کنید که تفاوت کابینت مدرن و کلاسیک در نوع طراحی آن است. زمانیکه بر روی ام دی اف طراحی کلاسیک ایجاد شود و سپس آن را با روکش ممبران وکیوم کنند، کابینتی کلاسیک در اختیار شما قرار خواهد گرفت اما در صورتی که کابینت ساده روکش شود آن کار مدرن خواهد بود.  از روکش هایی براق و ضخیم در روکش کابینت مدرن استفاده می کنند.

 

نظرات کاربران