درباره ی ما

در حال حاضر برند وارناسا با دو محصول روکش ممبران و چسب ممبران عرضه میگردد.

پیشینه


وارنا تجارت ساتر از یک گروه چند نفره با سالها تجربه در زمینه واردات و پخش روکش پی وی سی ( PVC ) و چسب ممبران در شهرک صنعتی چهار دانگه تشکیل و در سال 97 با برند وارناسا به ثبت رسید . این گروه در سایه تجارب سالها فعالیت در این صنف متعهد شدند همه آموختها و همت خود را در جهت خدمت صادقانه به جامعه وکیوم کاران و کابینت سازان عزیز همینطور تولید کنند گان زحمتکش درب و مبلمان بکار گیرند تا سود خودرا از رضایتمندی قشر مولد کشور بدست آورند .
شرایط حساس سیاسی و اقتصادی کشورمان می طلبد تا تلاشمان را تخصصی ترتوام با تعاون وحس فایده رسانی به یگدیگر انجام دهیم .
خدمت ، خلاقیت ، بهره وری ، تعاون و توکل نسخه معجزه آسای است که این روزها بیشتر از هر زمان دیگر جامعه تولیدی و بازرگانی کشور عزیزمان ایران بدان نیاز دارد . این دو جامعه با همکاری و تعامل دوسویه براحتی میتوانند بسیاری از تنشهای داخلی و تحریمهای خارجی را خنثی و یا کم اثر کنند.
وارناسا پی وی سی ( PVC ) با سابقه حضور 14 ساله در کشور چین و برخوردار از تیم مجرب مدیریتی و فروش بنا دارد در این جاده دو طرفه با هدف افزایش بهره وری و فروش وکیوکاران سهم خود را در پخش روکش PVC و چسب ممبران افزایش دهد .
شرکت وارنا تجارت در سال 97 با هدف بهبود و ارتقاء و واردات و پخش به ثبت رسید.

تولید داخل

با احترام و افتخار به تولیدات داخلی و با هدف تقویت صنعت کشور عزیزمان ایران سعی کردیم در بعضی از طرحها از قبیل ..... از دو برند مورد قبول مجموعه وارناسا و مصرف کنندگان مانند روکش اف آر پی FRP و روکش اینوکس (Inox) نیز بهره ببریم و آرزو میکنیم که در آینده نه چندان دور نه تنها نیاز به واردات روکش نداشته باشیم بلکه بتوانیم از محصولات تولید کنند گان زحمتکش و عزیزمان به کشورهای همجوار صادرات هم داشته باشیم . .

همکاری

اعطای نمایندگی
عزیزانی که مایل به همکاری در توزیع و فروش روکش و چسب هستند فرم ذیل را تکمیل تا در اولین فرصت با ایشان تماس بگیریم .
تکمیل فرم جهت دریافت نمایندگی
toothpaste10

نحوه ی خرید

وکیوم کاران و توزیع کنندگان گرامی در صورت خرید خرده – صد متر به بالا - میتوانند با واحد فروش شرکت خانم شمس تماس بگیرند و یا با ارسال شماره موبایل در اسرع وقت با ایشان تماس خواهیم گرفت.
اگر مایلید بصورت عمده – در حد نصف کانتینر یعنی حدودا پانزده هزار متر به بالا - مستقیما از چین وارد نمایید فرم ذیل را تکمیل تا جلسه ای حضوری با مدیر منطقه ای شرکت تی ان جین انجام شود.
فرم درخواست تماس برای خرید
error: Content is protected !!