درباره وارناسا بیشتر بدانید

بنام خدا

حضور بیش از شانزده سال در شانگهای چین ، شناخت  و ارتباط مستمر با تولید کنندگان  حوزه چسب وکیوم و روکش PVC  در چین ، بهره مندی از همکاران مجرب  این صنعت در ایران از جمله محرکهای اطمینان بخشی بود که انگیزه میداد وارناسا PVC میتواند راهگشایی باشد برای بخشی از مشکلات صنف  کابینت کاران ، کارگاه ها  و کارخانه های خدمات وکیوم ، تولیدی های  مبلمان ، تخت ، کمد و سیسمونی ،با ارائه محصول کیفی  و خدمات شایسته که در نهایت سنگ بنای وارناسا PVC را در سال 1395 بنا نهاد.

پیشینه


وارناسا از یک گروه چند نفره با سالها تجربه در زمینه واردات و پخش روکش پی وی سی ( PVC ) و چسب ممبران در شهرک صنعتی چهار دانگه تشکیل و در سال 97 با برند وارناسا به ثبت رسید . این گروه در سایه تجارب سالها فعالیت در این صنف متعهد شدند همه آموختها و همت خود را در جهت  افزایش بهره وری تولید و فروش به جامعه زحمتکش  وکیوم کاران ، درب سازان ،  تولید کنندگان کابینت و   مبلمان  بکار گیرند تا سود خودرا از رضایتمندی قشر مولد کشور بدست آورند .

شرایط حساس سیاسی و اقتصادی کشورمان می طلبد تا تلاشمان را تخصصی ترتوام با تعاون وحس فایده رسانی به یگدیگر انجام دهیم .

خدمت ، خلاقیت ، بهره وری ، تعاون و توکل  به خدا نسخه معجزه آسائی است که این روزها بیشتر از هر زمان دیگر جامعه تولیدی و بازرگانی کشور عزیزمان ایران بدان نیاز دارد . این دو جامعه با همکاری و تعامل دوسویه براحتی میتوانند بسیاری از تنشهای داخلی و تحریمهای خارجی را خنثی و یا کم اثر کنند.

 

محصولات ما

چسب وکیوم ممبران وارناسا

کیفیت چسب وکیوم در کنار کیفیت روکش ممبران از حساسیت بسیاری نزد وکیوم کاران برخوردار است چرا که چسب ضعیف و یا نامرغوب میتواند تمام زحمات پرسنل تولید را به باد دهد و ضرر زیادی متوجه کارفرمایان عزیز نماید.مواد اولیه چسب روکش ممبران وارناسا ازکارخانه معظم و معتبر بایر( BAYER) آلمان تهیه شده و با اتکاء بر داشته های علمی و تجربی توانسته است به سرعت رضایت کاربران عزیز را بدست آورده و ضمن کاهش هزینه تولید از کیفیت مطلوب هم بهره مند شود .

در ارتباط با چسب  وکیوم ممبران سعی کردیم از بین کارخانه های معروف و با کیفیت در چین،  بهترین رو انتخاب کنیم که مواد اولیه شو از  شرکت های  معظم بایر و یا جووات آلمان تامین  میکنه  و کیفیت بسیار نزدیک به رقبای آلمانی اش داره . حجم صادرات این کارخونه به اروپا ،آمریکا و آسیا بالای  70% تولید سالیانه اش رو تشکیل میده و بخش کنترل کیفی آن  بطور مستمر از مواد اولیه ورودی به خط تولید تا محصول نهایی رو،تحت نظارت و بازرسی داره و درنهایت خروجی این مجموعه عظیم تولید چسبی شده که در طول این سالها رضایت  جامعه تولیدی و استقبال همکاران پخش و توزیع را بهمراه داشته بطوری که  چسب وکیوم HV Varnasa  با برندهای گوناگون با قیمتی بالاتر در سطح وسیع در کشور پخش میشود .

بسیار خرسندیم که اعلام کنیم  چسب وکیوم  پایه آبی پلی اورتان وارناسا علاوه بر استفاده  در استانهای سرد سیر و گرمسیرایران ، بطور مستقیم به اربیل عراق ویا در قالب محصول نهایی از طریق شیراز و کیش به کشورهای عراق و حاشیه خلیج فارس صادر میشود .

چسب وکیوم  Varnasa نه ماه از زمان تولید قابل استفاده  و در گالن های 10 کیلوئی پلمپ شده وارد  کشور گردیده  و پس از لیبل گذاری از طریق فروشگاه آن لاین وارناسا و بصورت فیزیکی از طریق نمایندگی ها و دفتر فروش  تهران قابل دسترسی است.

چسب وکیوم وارناسا در حال حاضر در  شیراز، مشهد، ملایر ، شهریاراز طریق نمایندگی ها ، تهران و سایر استانها مستقیما از طریق دفتر تهران توزیع میشود . مشخصات فنی ، تاریخ تولید و  انقضاء  کاملا واضح روی لیبل گالن ها اطلاع رسانی شده .

توضیحات قبل از مصرف چسب وارناسا

ضمن سپاس مجدد از اعتماد شما به چسب وکیوم وارناسا ( VARNASA )
برای جلوگیری از هدر رفتن سرمایه و وقت گرانبهای شما و در نهایت کسب رضایت مندی تولیدکنندگان عزیز ، خواهشمند است قبل از مصرف چسب ممبران موارد ذیل را رعایت نمایید.
1- قبل از هر بار مصرف ، دبه چسب ممبران وارناسا را بخوبی تکان دهید تا در صورت ته نشین شدن احتمالی، مواد داخل چسب ممبران بطور یکنواخت معلق شود.
2-از نازل 1.4 تا 1.7 میلی متر استفاده شود.
3-حتما به تغییرات دمای محیط در فصول مختلف سال توجه فرمایید و این اختلاف دما را در تنظیم دستگاه لحاظ فرمائید . مثلا اختلاف 40 درجه زمستان و تابستان حدود 15 درجه گرما را تعدیل فرمایید.
4-چسب ممبران وارناسا دردمای 60 تا 70 درجه در سطح کار فعال میشود ، لذا حتما به اختلاف دما در جایگاه ترموکوپل و سطح کار دقت شود . همواره دمای نشان داده شده روی مانیتور بیشتر از سطح کار می باشد زیرا دمای مانیتور دمای محل قرارگرفتن ترموکوپل را نشان می دهد و نه سطح کار.
5- قطعات وکیوم شده حداقل به مدت 8 ساعت از محیط کارگاه خارج نشود و سعی کنید در قسمتی از گارکاه که پایین ترین دما را دارد نگهداری کنید ( بخصوص در فصل گرم تابستان ) تا بخش دیگری از فرآیند چسبندگی کامل شود. قابل توجه اینکه فرآیند چسبندگی بعد از 72 ساعت به حداکثر میزان خواهد رسید.
6- لبه های کاردو بار چسب پاشیده میشود .ابتدا مقدار کمتری چسب را پاشیده و به مدت 1 تا 2 دقیقه صبر میکنیم تا از خشک شدن آن اطمینان پیدا کنیم .سپس مجددا چسب پاشیده وبعد از حدود 20 تا 30 دقیقه صبر میکنیم تا چسب به طور کامل خشک شود .
7-درجه فشارکمپرسور باد روی قدرت 6 تا 7 بار تنظیم شود
8- حتما چسب را در حرارت بین 5 تا 30 درجه نگهداری شود.
9- به رنگ شیری چسب دقت نمایید .
10- Heat Resistance 70 – 80 degree
11- Coating 30-120 g/m2
12- Pressure 5-15 kg/cm2
13- Pressing time 1-3 min

 

روکش وکیوم ممبران وارناسا

در بخش روکش وکیوم ممبران نیز با وسواس و حساسیت زیاد موفق شدیم چندین کارخانه خوش سابقه، مسئول و متعهد را در چین  گلچین کنیم و فراخور نوع ، سایز، طول و ضخامت روکش PVC به هر کدام سفارش تولید میدهیم . علی رغم ارزیابی های اولیه ، برای راستی آزمایی کیفیت محصول ابتداء روکش با ضخامت 3 دهم در حجم کم را توزیع و پس از اطمینان از ثبات کیفیت به مرور زمان اقدام به توسعه  و تنوع  روکش ها در حجم بالا کردیم.

در حال حاضر انواع روکش سه دهم ، 18 صدم، 13 صدم ، هایگلاس و سوپر مات (Soft Touch )  در عرض های 142 و 126 سانت  توسط وارناسا پی وی سی عرضه میشود.

تولید کنندگان بزرگ و توزیع کنندگان  عمده این امکان را دارند که  طرح های  مورد نظر خود را با متراژ حداقل  3000 متر  سفارش دهند . سفارش ویژه برای مشتریان بزرگ از دو طریق قابل اجراست اول، انتخاب از کالیته یا دسته رنگ کارخانه دوم ، دریافت نمونه از طرف شما . خریداران بزرگ  در این روش میتوانند با طرحهای  انحصاری و یا قیمت اقتصادی تر از رقبا پیشی گرفته وسود بیشتری کسب کنند. بسته بندی روکش ها بنا به درخواست ما و یا مشتریان عزیز مطابق با امکانات کارخانه قابل مذاکره میباشد.

وکیوم کارانی که اولویت اول مشتریانشان کیفیت میباشد جامعه هدف وارناسا PVC است . این شرکت با فیلتر کردن ده ها تولید کننده چینی در نهایت برای ضخامت 0.3 روی پخش روکش های شرکت معظم Tian Jin چین متمرکز شده که 100% مواد اولیه آن از TOSOH ژاپن و چسب پرایمرآن از جووات آلمان تهیه میشود . روکشهای 0.13 هم از طریق تحقیق و تست غملی از کارخانه ای متعبری از چین اقدام به پخش آن در ایران کرده ایم

 

برای مشاهده کالیته های رنگ محصولات 2022 Varnasa PVC لطفا کلیک بفرمایید

 

در صورت که نیازبه استعلام موجودی و قیمت ویا توضیحات بیشتر در رابطه با کیفیت و مشخصات فنی انواع روکش دارید کارشناسان ما آماده پاسخگوئی به سوالات شما می باشند.کافیست دکمه تماس با ما را فشار دهید و یا با شمارهای دفتر تهران تماس بگیرید.

☎️021-55246331

☎️021-55269230

* info@varnasaco.com

  • تهران، شهرک صنعتی چهاردانگه، ابتدای خیابان ۲۱ ماهر پلاک ۳