رضایت مندی مشتریان محصولات وارناسا

مدت چهار سال است که با مجموعه وارناسا آشنا شدیم. در این چهار سال، نمایندگی محصولات وارناسا را بر عهده داریم. مجموعه زیتون چوب در صنعت تولید درب های وکیوم متمرکز است، و اکثر مشتریان مجموعه در مناطق جنوبی قرار دارند. به همین دلیل، تمام محصولات با پنج سال گارانتی عرضه میشود.پنج سال گارانتی بدون قید‌ و شرط است و کارت گارانتی برای تمام محصولات ما صادر می‌شود. این امر مجموعه زیتون چوب را ملزم به استفاده از مواد درجه یک برای تولید محصولات خود کرده؛ از جمله روکش درجه یک، چسب وکیوم درجه یک، MDF درجه یک. قبل از عرضه محصولات، تست‌های دقیقی روی آنها انجام میشود تا از کیفیت بالای آنها اطمینان حاصل شود.خوشحالیم که تست کیفیت محصولات وارناسا نتایج مثبتی را به همراه داشته است، و ما مفتخریم که نماینده این محصولات درشهر شیراز شده‌ایم. این افتخار به ما این امکان را می‌دهد که محصولات خود را به مناطقی خارج از استان فارس نیز ارسال کنیم، از جمله شهرهای بوشهر، برازجان، کنگان، لار و لاوه، گراش و سایر شهرهای گرمسیری.همچنین باعث افتخار ماست که با مجموعه‌ای متعهد و با کیفیت مانند وارناسا همکاری داشته باشیم و نماینده قوی‌ای برای چسب وکیوم وارناسا در منطقه جنوبی باشیم.


شرکت آرتا چوب با بیش از 10 سال تجربه، به تولید محصولات متنوع از جمله میز‌کنسول، جلومبلی، جاکفشی و
میز ال سی دی در شهر قم مشغول است.

3 سال است که با مجموعه وارناسا همکاری فعّال داریم. همچنین، خوشحالیم که با موفقیت محصولاتمان را به کشورهایی مانند عراق و نیجریه صادر کرده‌ایم. و در سال 1401 محصولاتمان به بازار نیجریه را پیدا کرد.

از آنجایی که در تولیدات خود،از محصولات مجموعه وارناسا مانند : چسب وکیوم وارناسا و روکش‌های ممبران استفاده میکنیم، شاهد بهبود کیفیت این محصولات نسبت به گذشته بوده‌اید.

با احترام
مهدی اله‌ وردی
مدیر شرکت آرتا چوب