درباره وارناسا بیشتر بدانید

پیشینه


وارنا تجارت ساتر از یک گروه چند نفره با سالها تجربه در زمینه واردات و پخش روکش پی وی سی ( PVC ) و چسب ممبران در شهرک صنعتی چهار دانگه تشکیل و در سال 97 با برند وارناسا به ثبت رسید . این گروه در سایه تجارب سالها فعالیت در این صنف متعهد شدند همه آموختها و همت خود را در جهت  افزایش بهره وری تولید و فروش به جامعه زحمتکش  وکیوم کاران ، درب سازان ،  تولید کنندگان کابینت و   مبلمان  بکار گیرند تا سود خودرا از رضایتمندی قشر مولد کشور بدست آورند .

شرایط حساس سیاسی و اقتصادی کشورمان می طلبد تا تلاشمان را تخصصی ترتوام با تعاون وحس فایده رسانی به یگدیگر انجام دهیم .

خدمت ، خلاقیت ، بهره وری ، تعاون و توکل  به خدا نسخه معجزه آسائی است که این روزها بیشتر از هر زمان دیگر جامعه تولیدی و بازرگانی کشور عزیزمان ایران بدان نیاز دارد . این دو جامعه با همکاری و تعامل دوسویه براحتی میتوانند بسیاری از تنشهای داخلی و تحریمهای خارجی را خنثی و یا کم اثر کنند

محصولات ما

  • روکش وکیوم PVC (پی وی سی)
  • چسب وکیوم ممبران

چسب وکیوم ممبران وارناسا

 

کیفیت چسب وکیوم در کنار کیفیت روکش ممبران از حساسیت بسیاری نزد وکیوم کاران برخوردار است چرا که چسب ضعیف و یا نامرغوب میتواند تمام زحمات پرسنل تولید را به باد دهد و ضرر زیادی متوجه کارفرمایان عزیز نماید.مواد اولیه چسب روکش ممبران وارناسا ازکارخانه معظم و معتبر بایر( BAYER) آلمان تهیه شده و با اتکاء بر داشته های علمی و تجربی توانسته است به سرعت رضایت کاربران عزیز را بدست آورده و ضمن کاهش هزینه تولید از کیفیت مطلوب هم بهره مند شود .

ضمن سپاس مجدد از اعتماد شما به چسب وکیوم وارناسا ( VARNASA )
برای جلوگیری از هدر رفتن سرمایه و وقت گرانبهای شما و در نهایت کسب رضایت مندی تولیدکنندگان عزیز ، خواهشمند است قبل از مصرف چسب ممبران موارد ذیل را رعایت نمایید.
1- قبل از هر بار مصرف ، دبه چسب ممبران وارناسا را بخوبی تکان دهید تا در صورت ته نشین شدن احتمالی، مواد داخل چسب ممبران بطور یکنواخت معلق شود.
2-از نازل 1.4 تا 1.7 میلی متر استفاده شود.
3-حتما به تغییرات دمای محیط در فصول مختلف سال توجه فرمایید و این اختلاف دما را در تنظیم دستگاه لحاظ فرمائید . مثلا اختلاف 40 درجه زمستان و تابستان حدود 15 درجه گرما را تعدیل فرمایید.
4-چسب ممبران وارناسا دردمای 60 تا 70 درجه در سطح کار فعال میشود ، لذا حتما به اختلاف دما در جایگاه ترموکوپل و سطح کار دقت شود . همواره دمای نشان داده شده روی مانیتور بیشتر از سطح کار می باشد زیرا دمای مانیتور دمای محل قرارگرفتن ترموکوپل را نشان می دهد و نه سطح کار.
5- قطعات وکیوم شده حداقل به مدت 8 ساعت از محیط کارگاه خارج نشود و سعی کنید در قسمتی از گارکاه که پایین ترین دما را دارد نگهداری کنید ( بخصوص در فصل گرم تابستان ) تا بخش دیگری از فرآیند چسبندگی کامل شود. قابل توجه اینکه فرآیند چسبندگی بعد از 72 ساعت به حداکثر میزان خواهد رسید.
6- لبه های کاردو بار چسب پاشیده میشود .ابتدا مقدار کمتری چسب را پاشیده و به مدت 1 تا 2 دقیقه صبر میکنیم تا از خشک شدن آن اطمینان پیدا کنیم .سپس مجددا چسب پاشیده وبعد از حدود 20 تا 30 دقیقه صبر میکنیم تا چسب به طور کامل خشک شود .
7-درجه فشارکمپرسور باد روی قدرت 6 تا 7 بار تنظیم شود
8- حتما چسب را در حرارت بین 5 تا 30 درجه نگهداری شود.
9- به رنگ شیری چسب دقت نمایید .
10- Heat Resistance 70 – 80 degree
11- Coating 30-120 g/m2
12- Pressure 5-15 kg/cm2
13- Pressing time 1-3 min

 

روکش وکیوم ممبران وارناسا

 

وکیوم کارانی که اولویت اول مشتریانشان کیفیت میباشد جامعه هدف وارناسا PVC است . این شرکت با فیلتر کردن ده ها تولید کننده چینی در نهایت برای ضخامت 0.3 روی پخش روکش های شرکت معظم Tian Jin چین متمرکز شده که 100% مواد اولیه آن از TOSOH ژاپن و چسب پرایمرآن از جووات آلمان تهیه میشود . روکشهای 0.13 هم از طریق تحقیق و تست غملی از کارخانه ای متعبری از چین اقدام به پخش آن در ایران کرده ایم