بهترین رنگ کابینت ممبران کدام است؟ (راهنمای انتخاب رنگ کابینت ممبران)

دسته بندی : صنعت PVC

وقتی بحث انتخاب کابینت ممبران در میان است، اولین چیزی که به ذهن خریدار می رسد رنگ آن است. در مجموع می توان رنگ را کلیدی ترین بخش دکوراسیون نامید. به سادگی و با افزودن یا تغییر یک رنگ می توان دکوراسیون منزل را از این رو به آن رو کرد. صنعت کابینت سازی و دکوراسیون آشپزخانه نیز اتکای زیادی به رنگ دارد. از این رو قصد داریم در مورد بهترین رنگ کابینت ممبران برای شما توضیحاتی ارائه کنیم تا هم کمکی برای کابینت کارها باشد و هم راهنمایی برای انتخاب رنگ کابینت از طرف مشتریان. ادامه مطلب را با مجله وارناسا همراه باشید.

پیشنهاد خرید

چسب وکیوم وارناسا HV

410,000 تومان410,000 تومانخرید کنید

انتخاب بهترین رنگ برای کابینت ممبران

بسیاری افراد علاقه ای به الگوی سالانه دکوراسیون ندارند و تمایل دارند که سلیقه شخصی خود را در انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران دخیل کنند. از این رو رنگ هایی را که بیشتر افراد هنگام انتخاب کابینت ممبران به سمت آن‌ها تمایل دارند را در ادامه معرفی خواهیم کرد. البته در پایان مقاله و بعد از معرفی بهترین رنگ های کابینت ممبران به الگوی سالانه دکوراسیون و استفاده از آن در رنگ کابینت هم می پردازیم.

رنگ چوب طبیعی و ظاهری سرزنده، بهترین رنگ کابینت ممبران

بخش عمده کابینت شما از ام دی اف است و جنس صفحات آن ممبران است. با این وجود بسیاری افراد دوست دارند که احساس چوب طبیعی در آشپزخانه آن‌ها موج بزند. روکش چوب طبیعی احساسی بسیار سرزنده به آشپزخانه می بخشد. باعث می شود که غذا خوردن در آشپزخانه احساس بسیار بهتری داشته باشد.

انتخاب بهترین رنگ برای کابینت ممبران

چوب طبیعی به لحاظ روانشناسی احساس شادی را در ما برانگیخته می کند. با اینکه کابینت ممبران با رنگ چوب طبیعی نمی تواند احساسی کاملاً مشابه چوب طبیعی را به شما القا کند اما بدون شک نزدیک ترین انتخاب به چوب طبیعی خواهد بود.

با توجه به اینکه روکش وکیوم ممبران انتخاب های متعددی در اختیار شما قرار می دهد، جهت انتخاب رنگ چوب طبیعی نیز هیچ محدودیتی نخواهید داشت. البته توجه داشته باشید که رنگ چوب طبیعی مقداری تیره است. اگر آشپزخانه شما بزرگ است، مشکلی برای انتخاب این رنگ نخواهید داشت. در غیر این صورت پیشنهاد می کنیم آن را با رنگ های روشن همچون کرم، خاکستری و حتی سرمه ای ملایم کنید.

دقت داشته باشید که رنگ چوب طبیعی برای دکوراسیون منزل به سبک سنتی مناسب است. در این خصوص در انتهای مطلب توضیح خواهیم داد اما در نظر داشته باشید که سبک دکوراسیون منزل را نیز در انتخاب رنگ فراموش نکنید.

در میان این مقاله پیشنهاد می کنیم از مقاله جذاب مدل کابینت ممبران 2020 دیدن کنید. در این مقاله مدل های جذابی که از آن ها در ساخت کابینت ممبران الگو گرفته می شود را آورده ایم.

سفیدِ پرطرفدار – از بهترین رنگ های کابینت ممبران

بدون شک سفید یکی از پرطرفدارترین رنگ های دنیا است. اگر بگوییم که بهترین رنگ کابینت ممبران نیز رنگ سفید است، اغراق نکرده ایم. بیشتر خانواده ها به سمت رنگ سفید تمایل دارند. دلایل این مسئله نیز متعدد است.

سفیدِ پرطرفدار - از بهترین رنگ های کابینت ممبران

سفید یک رنگ خنثی است. به همین دلیل با بیشتر سبک های دکوراسیون و تقریباً هر رنگ دیگری همخوانی دارد. می توانید سفید را در کنار تمام رنگ ها قرار دهید و از نتیجه آن لذت ببرید.

سفید یک رنگ متداول است. هر سلیقه ای آن را دوست دارد. در درازمدت خسته کننده و کهنه نمی شود. سفید باعث آرامش و کاهش ضربان قلب می شود. باعث می شود که تمرکز بیشتری داشته باشید. سفید به شما این امکان را می دهد که موقع غذا خوردن به چیزهای کمتری فکر کنید.

سفید روشن ترین رنگ ممکن است. البته در علم فیزیک، سیاه و سفید رنگ نیستند. سفید ترکیبی از تمام طول موج های نور مرئی است و سیاه نیز در عدم وجود نور مرئی پدیدار می شود. از آنجایی که نور سفید بسیار روشن است، بهترین انتخاب برای آشپزخانه های کوچک و نور اندک است.

رنگ کرم و آرامشی بی انتها

کرم از دسته رنگ هایی است که بسیار به سفید نزدیک است. رگه هایی از رنگ طلایی را در بر دارد و مقداری نیز به رنگ چوب طبیعی نزدیک است. با اینکه رنگ کرم در میان رنگ های خنثی نیست اما با بسیاری از رنگ های می تواند ترکیب شود.

رنگ کرم و آرامشی بی انتها

کرم را می توان با رنگ های سفید، آبی، قهوه ای تیره و طلایی ترکیب کرد. رنگ کرم نیز احساس آرامش بی نظیری به شما می دهد. کرم باعث می شود که چشمان شما کمترین احساس خستگی را داشته باشند. در صورتی که آن را با رنگ سفید ترکیب کنید، این احساس چند برابر می شود. اگر به دنبال انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران هستید، بدون شک کرم یکی از بهترین گزینه های شما است.

خاکستری، انتخابی مناسب برای بهترین ترکیب رنگ کابینت

خاکستری نیز یک رنگ خنثی است. بدین معنی که رنگ های دیگر در کنار خاکستری بسیار زیبا پدیدار می شوند.

بیشتر افراد علاقه دارند که رنگ خاکستری را در کنار رنگ های دیگر استفاده کنند. برای مثال رنگ خاکستری تیره و سفید برای انتخاب رنگ کابینت ممبران بسیار ایده آل است.

خاکستری، انتخابی مناسب برای بهترین ترکیب رنگ کابینت

یکی دیگر از انتخاب های جذاب می توان ترکیب تن های رنگی خاکستری باشد. برای مثال ترکیب خاکستری روشن و تیره را در نظر داشته باشید. از آنجایی که خاکستری یک رنگ بسیار متداول است، ترکیب تن های متفاوت آن نیز می تواند احساس بسیار جذابی به آشپزخانه شما بدهد. خاکستری همچون سفید، با بیشتر سبک های دکوراسیون همخوانی دارد.

سبز، رنگی سرزنده، آرامش بخش و همگون با طبیعت

در انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران بدون شک سبز جایگاه ویژه ای دارد. بسیاری خانواده ها این رنگ را دوست دارند. سبز نشانی از طبیعت و سرزندگی است. سبز رنگ بهار، رشد، تجدید و تولد دوباره است. سبز متعادل کننده قلب و احساسات است. سبز توانایی عاشق شدن و پرورش بی قید و شرط خود و دیگران را به ما می دهد.

کسانی که در دکوراسیون منزل و آشپزخانه از رنگ سبز استفاده می کنند، بدون شک پشیمان نخواهند شد. هیچ محدودیتی برای پرواز رؤیاهای شما وجود ندارد اما بهترین گزینه برای کابینت، رنگ سبز تیره و کمرنگ است.

سبز، رنگی سرزنده، آرامش بخش و همگون با طبیعت

رنگ سبز را می توان با رنگ های طلایی، خاکستری و سفید ترکیب کرد و یک آشپزخانه زیبا را خلق نمود. رنگ سبز را می توان در انواع دکوراسیون مدرن و سنتی استفاده کرد. برای دکوراسیون سنتی می توانید رنگ سبز روشن تری نیز استفاده کنید.

بهترین رنگ برای آشپزخانه شما

در انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران مسائل و جزئیاتی دخیل است. جدای از سلیقه و علاقه به یک رنگ بخصوص، مواردی وجود دارد که در صورت رعایت کردن، آشپزخانه شما بهترین نتیجه را به دست خواهد داد.

تا اینجا به صورت مختصر به برخی از این موارد اشاره کرده ایم. در ادامه آنچه برای انتخاب بهترین رنگ کابینت ممبران لازم دارید را با شما در میان خواهیم گذاشت.

اندازه آشپزخانه

اندازه و ابعاد آشپزخانه تأثیر بسزایی در انتخاب رنگ کابینت شما دارد. دقت کنید که رنگ های روشن همچون سفید و کرم این قابلیت را دارند که فضای آشپزخانه را بزرگتر از آنچه که هست جلوه دهند.

بهترین رنگ برای آشپزخانه شما

در صورتی که آشپزخانه شما دارای ابعاد کوچکی است، پیشنهاد می کنیم که از رنگ های روشن و در بهترین گزینه رنگ سفید استفاده کنید. از طرفی اگر ابعاد آشپزخانه شما بزرگ است، محدودیتی در انتخاب رنگ نخواهید داشت. هر رنگی که تمایل داشته باشید می توانید استفاده کنید.

روشنایی آشپزخانه

روشنایی در انتخاب رنگ آشپزخانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر میزان روشنایی و پنجره های آشپزخانه شما اندک است، بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید. رنگ های روشن این قابلیت را دارند که نور را انعکاس داده و میزان روشنایی آشپزخانه را افزایش دهند.

از طرفی رنگ های تیره نور را جذب کرده و باعث می شوند که آشپزخانه شما تاریک تر از آنچه که هست جلوه کند. راهکار دیگر نیز استفاده از سطوح براق همچون شیشه و آینه در بخش های مختلفی از آشپزخانه است. این سطوح نیز باعث افزایش میزان روشنایی آشپزخانه خواهند شد.

سبک دکوراسیون

آخرین موردی که باید در انتخاب رنگ کابینت ممبران در نظر داشته باشید، سبک طراحی و دکوراسیون منزل شما است. برای مثال انتخاب رنگ چوب طبیعی یکی از ایده آل ترین گزینه ها برای سبک طراحی سنتی است.

یک رنگ جذاب و مد روز کلاسیک برای کابینت ممبران

از طرفی رنگ سفید برای هر نوع سبک طراحی مناسب است. رنگ های پاستلی برای سبک طراحی مدرن مناسب هستند. رنگ خاکستری بیشتر برای سبک طراحی مدرن و رنگ طلایی و کرم بیشتر به سمت طراحی سنتی تمایل دارند. البته بسته به نوع استفاده از هرکدام از این رنگ ها، می توان آن‌ها را برای هر دو سبک طراحی نیز استفاده کرد.

یک رنگ جذاب و مد روز کلاسیک برای کابینت ممبران

در مطالب متعددی در خصوص رنگ سال 2020 توضیح داده ایم. شرکت پنتون هرساله رنگی را معرفی می کند و بیشتر طراحان جهان از این الگوی رنگ شرکت پنتون تبعیت می کنند. رنگ سال 2020 نیز آبی کلاسیک است. البته انتخاب تن رنگ به شما بستگی دارد و ممکن است با رنگ آبی کلاسیک میانه خوبی نداشته باشید. از این رو می توانید بازه های متفاوت رنگ آبی را برای دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید.

اگر بخواهیم بهترین رنگ کابینت ممبران را نیز انتخاب کنیم، بدون شک رنگ آبی جزء رنگ هایی است که بسیاری از مشتریان به آن علاقه‌مند بوده و در میان گزینه های خود قرار می دهند. البته دقت کنید که رنگ آبی یک رنگ نسبتاً تیره محسوب می شود. بهترین انتخاب این است که رنگ آبی را با رنگ های روشن که بهترین آن‌ها سفید است، ترکیب کنید. ترکیب رنگ آبی و سفید جلوه بسیار زیبایی به آشپزخانه شما می دهد.

رنگ مورد علاقه شما در میان رنگ های نامبرده در این لیست کدام است؟ از نظر شما بهترین رنگ کابینت ممبران چه رنگی است؟ اگر رنگ مورد علاقه شما در میان رنگ های نامبرده وجود ندارد، آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. کابینت آشپزخانه شما چه رنگی است؟ آیا تجربه استفاده از کابینت ممبران را دارید؟

نظرات کاربران

واقعا نمیشه گفت بهترین رنگ کابینت ممبران کدومه اما خوب آره این موارد پرفروش تر هستند.

    سلام، وقتتون بخیر
    دقیقا ما هم بر اساس میزان فروش و پرتقاضا بودن چنین رده بندی انجام دادیم. رنگ هایی که در این مقاله به اون اشاره کردیم در واقع پرفروش ترین رنگ های روکش استفاده شده برای ساخت کابینت بودند.

بهترین و بهترین رنگ ممبران قطعا رنگ قهوه ای تیره هست که خیلی شیک و زیباست و البته خیلی هم مشتری ها می پسندن. چون سفارش ورق های ام دی اف ممبران با این رنگ خیلی بالاست