معرفی نمایشگاه چوب وودکس (Woodex) و دیگر نمایشگاه های صنعت چوب

دسته بندی : صنعت چوب

صنعت چوب در زمانه اکنون به عرصه بسیار ایده آلی برای سرمایه گذاری تبدیل شده است. به طوری که شرکت های زیادی در این صنعت به دنبال گسترش ارزش برند خود و تمرکز بیشتر بر بازار هستند. این بخش مهم اقتصادی که از صنایع زیرساختی کشور محسوب می شود، نیاز به این دارد که بتواند بازارهای خود را در فراتر از مرزها گسترش دهد. از این رو، نمایشگاه بین المللی صنایع چوب وودکس (Woodex) در طول سال های اخیر به جولانگاه اصلی انواع و اقسام شرکت های مرتبط با صنعت چوب تبدیل شده است؛ با وارناسا همراه باشید.

پیشنهاد خرید

چسب وکیوم وارناسا HV

410,000 تومان410,000 تومانخرید کنید

درباره نمایشگاه چوب وودکس (Woodex)

صنعت چوب به عنوان یک حوزه زودبازده و دارای سودآوری خوب تلقی می شود. با توجه به منافع عمومی و شرایط زندگی مدرن، صنایع چوب توانسته است هزاران کسب و کار در سرتاسر کشور ایجاد کند. بدیهی است که تهیه و پشتیبانی از تولیدکنندگان این رشته بدون حضور شرکت های تولیدی، ماشین آلات خدماتی و تجاری، اتصالات و تجهیزات مبلمان امکان پذیر نیست.

بنابراین رونق اقتصادی در این بخش بسیار زیاد است و رقابت واحدهای تجاری برای حفظ بازارهای موجود و دستیابی به بازارهای جدید، دستاوردی چشمگیر محسوب می شود. در همین راستا، برگزاری نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان، تجهیزات و صنایع وابسته یا وودکس، باعث شده است تا گروهی از برترین تولید کنندگان و بازرگانان داخلی و خارجی با حضور خود، صنایع چوب را احیا کنند.

نمایشگاه وودکس که به عنوان یکی از مهمترین و بزرگترین رویدادهای بین المللی صنعت چوب در کشور شناخته می شود، نزدیک به دو دهه است که به طور مستمر برگزار می شود. نمایشگاه چوب وودکس که برجسته ترین رویداد صنعتی با اهمیت بین المللی در ایران است، در آن تولیدکنندگان و تأمین کنندگان مشهور، از تجهیزات و فنآور‌ی های نوین خود پرده برداری می کنند.

درباره نمایشگاه چوب وودکس (Woodex)

هدف از برگزاری نمایشگاه صنایع چوب وودکس

از آنجا که صنعت چوب می تواند به عنوان یک منبع ارزشمند و پایدار شناخته شود، پیشرفت اقتصادی در آینده نزدیک به شدت به این صنعت گره خورده است. نمایشگاه صنعت چوب فرصتی برای سرمایه گذاری ها، مشارکت ها و انتقال نوآوری ها است. در این رویداد سالانه، چیزهای زیاد برای ارائه وجود دارند، از متریال و کالاهای مرتبط با صنعت چوب تا ماشین آلات مورد نیاز برای تولید محصولات چوبی همچون دستگاه سی ان سی در این نمایشگاه یافت می شود. نمایشگاه وودکس فرصتی عالی برای توسعه صنایع وابسته به چوب است.

وودکس نمایشی از رویدادهای تبلیغاتی است که میزبان گفتگوها و ارتباطات افراد و شرکت ها می باشد که هدفش ارتقاء تجارت صنعت چوب است. نمایشگاه صنایع چوب وودکس با افزایش آگاهی در مورد اهمیت استفاده از این ماده طبیعی و مزایای آن در پیشبرد زیرساخت های کشور، هر ساله به طور منظم برگزار می شود.

حضور در این نمایشگاه دسترسی آسان به تصمیم گیرندگان اصلی در صنعت چوب و صنایع وابسته را فراهم می کند. نمایشگاه صنعت چوب چشم انداز تجاری آینده کسب و کارهای وابسته به چوب را بهبود می بخشد. تولید ‎کنندگان، وارد کنندگان، صادر‎ کنندگان، عرضه‎ کنندگان و مصرف‎ کنندگان می توانند با مجموعه گسترده ای از شرکت های داخلی و خارجی فعالیت کنند، زیرا مأمورت اصلی این نمایشگاه مبتنی گسترش بازار چوب است.

هر ساله در نمایشگاه چوب وودکس کشورهایی مانند آلمان، اتریش، اسپانیا، ایتالیا، بلژیک، فرانسه، هند، مالزی، ترکیه، چین، کره‎ جنوبی، تایوان، لهستان، رومانی، سوئیس، سنگاپور، انگلیس، فرانسه، هنگ کنگ، اوکراین، روسیه، امارات، ژاپن، اندونزی، تایلند و بسیاری کشورهای دیگر حضور به هم می رسانند.

هدف از برگزاری نمایشگاه صنایع چوب وودکس

فواید شرکت در نمایشگاه صنعت چوب وودکس

مشارکت در این رویداد اقتصادی – تبلیغاتی می تواند شرایط مطلوبی را برای کلیه شرکت کنندگان ایجاد کند. هر ساله به طور ویژه ای بر مساحت و تعداد غرفه داران افزود می شود. به همین دلیل می توان فهمید که این نمایشگاه تا چه اندازه مهم و برگزاری آن ضروری است. به هر روی، مزایای شرکت در نمایشگاه وودکس به شرح زیر است:

 • برقراری ارتباط بین بازدیدکنندگان و تولیدکنندگان مهم در صنعت چوب، یراق‎آلات، ماشین آلات مبلمان
 • پیدا کردن مخاطبان هدف بیشتر برای تأمین ‎کنندگان و تولید‎ کنندگان وابسته به صنایع چوب
 • آشنایی با جدیدترین فنآوری های نوین و امکان استفاده از آنها در داخل کشور
 • توسعه کسب و کار شخصی با انجام معاملات بین شرکتی با شرکت های داخلی و خارجی
 • معرفی و تبلیغ برند و برقراری ارتباط دو سویه برای گسترش کسب و کار
 • بررسی پیشنهادات کاری مهم و بازگشایی دریچه های جدید اقتصادی
 • بهبود شرایط بازار کار و افزایش مشاغل مرتبط به صنعت چوب

دیگر نمایشگاه های صنعت چوب

در زیر به برخی از نمایشگاه های مطرح داخلی و خارجی اشاره می کنیم:

دیگر نمایشگاه های صنعت چوب

 • نمایشگاه صنایع چوب شهر آفتاب
 • نمایشگاه مبلمان، صنایع چوبی، لوستر و دکوراسیون داخلی (در شهرهای مختلف کشور)
 • نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون MIDEX
 • نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع چوب MEDEX
 • نمایشگاه بین المللی صنعت چوب LIGNA هانوفر آلمان
 • نمایشگاه بین المللی چوب و کاغذ Zellcheming فرانکفورت آلمان
 • نمایشگاه بین المللی ابزار و یراق آلات Fastener Fair اشتوتگارت آلمان
 • نمایشگاه بین المللی صنایع چوب Xylexpo میلان ایتالیا
 • نمایشگاه بین المللی صنایع چوب Lesdrevmash مسکو روسیه
 • نمایشگاه بین المللی صنایع چوب Eurobois لیون فرانسه
 • نمایشگاه بین المللی چوب و ابزار آلات Holz-Handwerk نورنبرگ آلمان
 • نمایشگاه ماشین آلات و یراق آلات صنایع چوب استانبول

کلام آخر

در طی سالیان اخیر صنعت چوب جایگاه ویژه ای در حوزه های مختلف اعم از مبلمان، کابینت، دکوراسیون داخلی و ساختمان سازی برای خود باز کرده است. به دلیل وجود بازار خوب عرضه و تقاضا، رویدادهایی مانند نمایشگاه وودکس می توانند به نقطه کانونی اتصال بین خریداران و تولید کنندگان تبدیل شوند.

از این فراتر، جوانب مثبت برگزاری نمایشگاه صنعت چوب می توانند ارائه کالاهای جدید، نمایش نوآوری صنایع چوب، تجهیزات پیشرفته، ارتباط بین شرکت های داخلی و خارجی باشند. به طور کلی، هدف از برگزاری نمیشگاه صنایع چوب Woodex توسعه اقتصادی و پی ریزی زیرساخت های کشور است.

نظرات کاربران

وارناسا در نمایشگاه چوبکس حضور پیدا نمیکنه؟

  سلام دانیال جان
  هنوز در مورد حضور وارناسا در نمایشگاه چوبکس امسال تصمیم قطعی گرفته نشده. در صورتی که قرار باشه در این نمایشگاه حضور پیدا کنیم حتما از طریق وبسایت یا شبکه های اجتماعی در این مورد اطلاع رسانی میکنیم