مزایا و نحوه استفاده از روکش PVC ممبران

وارناسا PVC واردات و پخش روکش وکیوم پی وی سی و چسب ممبران وارداتی
دسته بندی : مقاله ها

روکش پی وی سی  ممبران در رنگ، ضخامت، نقوش، لایه های مختلفی هستند که با توجه به نوع شرایط و کاربرد آن مورد استفاده قرار می گیرند. روکش PVC ممبران (یا همان روکش وکیوم ) از لایه های نیل کلراید، لایه های آستری تشکیل شده اند.  ضخامت روکش PVC ممبران با توجه به نوع کاربردهای آن مختلف و متفاوت است از 3دهم برای کابینت ها تا 13 صدم برای روکش درها. در ادامه سعی داریم تا از مزایا و نحوه استفاده از روکش PVC ممبران اطلاعاتی قرار دهیم.

با توجه به قابلیت انعطاف پذیری این روکش از آن برای سطوح ابزار خورده، نوار لبه ی فرز خورده و فرم دار و … استفاده می شود. درب های کابینتی که نیازمند ماشین کاری عمیق هستند، استفاده از روکش PVC  ممبران نتیجه بخش خواهد بود. روکش PVC ممبران را بر روی سطح ام دی اف سنباده و تمیز شده با استفاده از دستگاه پرس وکیم و چسب ممبران روی سطح ام دی اف چسبیده می شود.

 

 

خصوصیات روکش PVC ممبران

انعطاف پذیری مناسب PVC  سبب میشود که اشکالی با سطوح عمیق تر و ظریف را بتوان با روکش PVC سطحی زیبا بخشید. تنها تخته ای که در این روش مورد استفاده قرار می گردد، تخته MDF است که قسمت های ابزار خورده سطح را با چسب می پوشانند و سپس پرس می کنند. هرچند روکش PVC  ممبران در مقابل رطوبت،خط و خش، سایش مقاوم است اما  در مقابل حرارت  مقاوم کمتری دارد. از محاسن بسیار راحت این نوع روکش، تمیز کردن آن ها در مقابل آب است. این نوع دکوراسیون به علت قابلیت ضد آب بودن، جلوه و سبکی زیبا را به صنعت دکوراسیون بخشیده است.

قابلیت روکش کردن ام دی اف های  ابزارخورگی با روکش وکیوم سبب می شود که رح و نقوش زیبا و منحصر به فردی را در زمینه طراحی کابینت های MDF فراهم کند و سبکی نوین و زیبا را در طراحی کابینت ایجاد کند.

نظرات کاربران