طرح های سرویس خواب ممبران – جدیدترین طرح های سال ۲۰۲۰

دسته بندی : صنعت PVC

ممبران یکی از پرطرفدارترین محصولاتی است که امروزه در بازار عرضه می شود. همان طور که در مطالب متعددی در این خصوص صحبت کرده ایم، ممبران به ام دی اف با روکش پی وی سی گفته می شود. سرویس خواب ممبران نیز امروزه یکی از پرفروش ترین محصولات صنایع چوب و دکوراسیون به شمار می رود. در این مطلب به جدیدترین طرح های سرویس خواب ممبران خواهیم پرداخت. ادامه مطلب را با مجله وارناسا همراه باشید.

پیشنهاد خرید

چسب وکیوم وارناسا HV

410,000 تومان410,000 تومانخرید کنید

الگوی طراحی دکوراسیون سال ۲۰۲۰

همان طور که در مقاله «طرح های کابینت آشپزخانه هایگلاس» در خصوص الگوی طراحی امسال صحبت کردیم، رنگ در دکوراسیون منزل حرف اول را می زند. در صورتی که بتوان رنگ دکوراسیون را درست انتخاب کرد، بخش عمده ای از کار شما روی روال افتاده است. شرکت پنتون هر ساله رنگ مخصوص سال را معرفی می کند. این رنگ برای سال ۲۰۲۰ آبی کلاسیک با کد رنگ 19-4052 است. کد رنگ دیجیتال آن نیز در نرم افزارهایی نظیر فتوشاپ #0F4C81 است.

الگوی طراحی دکوراسیون سال ۲۰۲۰

برای اینکه دکوراسیون منزل شما با رنگ سال ۲۰۲۰ هماهنگ باشد، بهتر است از رنگ آبی کلاسیک استفاده کنید. از آنجایی که قرار نیست تمام اتاق شما آبی باشد، لازم نیست تخت شما نیز حتماً آبی باشد. اگر بخشی از اتاق (برای مثال دیوارها) به رنگ آبی هستند، بهتر است از سرویس خواب ممبران با رنگ متفاوتی استفاده کنید.

البته این رنگ تنها یک ایده کلی است و اگر با آن میانه خوبی ندارید، هیچ اجباری نیست که یک رنگ کلی را به سلیقه و ذائقه خود ترجیح دهید. به همین منظور برخی از سرویس خواب هایی که با این رنگ هماهنگی دارند را با شما در میان می گذاریم. همچنین برای کسانی هم که با این رنگ میانه خوبی ندارند، گزینه های جذاب و ایده آلی خواهیم داشت.

سرویس خواب ممبران آبی

آبی کلاسیک یکی از رنگ های بسیار زیبا و البته آرامش بخش است. سرویس خواب ممبران به سادگی به هر رنگ و نقشی که شما بخواهید تولید می شود. یکی از جذابیت های این نوع سرویس خواب در همین است که سلیقه شما به سادگی در تولید آن دخیل می شود و تمام جزئیات آن را شامل می شود.

سرویس خواب ممبران آبی

سرویس خواب ساده و مینیمال

سادگی در دکوراسیون، هنری است که هرکسی از پس آن بر نمی آید. اگر به دنبال یک تخت خواب بسیار خاص و ویژه هستید، می توانید سرویس خواب ممبران با رنگ و طرح های ساده را در نظر داشته باشید. آنچه در تصویر می بینید، سرویس خواب هماهنگ با کف اتاق است. از آنجایی که ممبران یک محصول پرکاربرد است، می تواند بخش های دیگر منزل از جمله کف را نیز پوشش دهد.

سرویس خواب ساده و مینیمال

سرویس خواب ممبران با رنگ های خنثی

می توان گفت که رنگ های خنثی با انواع دکوراسیون همخوانی دارند. هر نوع دکوراسیونی که در دستور کار دارید، اگر از رنگ خنثی استفاده کنید، پشیمان نخواهید شد. سرویس خواب نیز از این قاعده مستثنا نیست. رنگ های مشکی، سفید و خاکستری ترکیب رنگ بسیار زیبایی در کنار یکدیگر ایجاد می کنند.

سرویس خواب ممبران با رنگ های خنثی

سرویس خواب ممبران کودکانه

طراحی اتاق خواب کودکان مقداری از اتاق خواب بزرگ‌سالان دشوارتر است. روحیات کودکان با بزرگ‌سالان تفاوت زیادی دارد و نمی توانید الگوهای طراحی آن‌ها را یکسان در نظر بگیرید. قبل از هر چیز از فرزند خود بخواهید که رنگ مورد علاقه خود را با شما در میان بگذارد. در این صورت می توانید رنگ اصلی اتاق خواب را با سلیقه او انتخاب کرده و با رنگ های دیگر درآمیزید. ممبران برای هر نوع سلیقه و سنی می تواند جوابگو باشد.

در نظر داشته باشید که بیشتر کودکان بر خلاف بزرگ‌سالان از محیط های شلوغ و پر از لوازم و اسباب بازی خوششان می آید؛ بنابراین سعی نکنید که محدودیت های عجیب و غیرعادی در اتاق به وجود آورید.

سرویس خواب ممبران کودکانه

ترکیب ممبران با ال ای دی

امروزه نور در دکوراسیون منزل بسیار حیاتی است. بیشتر خانه ها از نور ال ای دی برای بخشی از دکوارسیون اتاق خود استفاده می کنند. برای اتاق خواب می توانید به جای چراغ خواب های سنتی از یک نوار ال ای دی بالای تخت استفاده کنید. این چراغ می تواند برای مطالعه کوتاه قبل از خواب نیز مورد استفاده قرار گیرد.

بیشتر نورهای ال ای دی همراه با کنترل و امکان تغییر رنگ همراه هستند. از این رو برای موقعیت های مختلف می توانید رنگ نور را تغییر داده و میزان روشنایی را نیز افزایش و کاهش دهید. می توانید کنارهای تخت را نیز با یک نوار بسیار باریک ال ای دی آراسته کنید تا ظاهر جذاب تری به خود بگیرد.

ترکیب ممبران با ال ای دی

سرویس خواب ممبران سنتی

طرح و رنگ چوب یکی از زیباترین و جذاب ترین طرح های موجود است. با اینکه ممبران از ام دی اف با لایه ای از پی وی سی تولید می شود اما می توان ظاهری کاملاً مشابه با چوب را به وسیله آن تولید کرد. روکش های پی وی سی با طرح چوب موجود است و می تواند برای افرادی که به دکوراسیون سنتی علاقه دارند، بسیار دلنشین باشد.

راستی اگر نمی دانید ماده پی وی سی دقیقا چه چیزی می باشد پیشنهاد می کنیم مقاله پی وی سی چیست را مطالعه کنید.

در نظر داشته باشید که همچون تصویر می توانید ظاهری سنتی را به شکلی مدرن پیاده کنید. تلاقی دکوارسیون مدرن و سنتی در کنار هم می تواند اتاق خواب شما را بسیار متفاوت کند. در غیر این صورت می توانید از طرح ها و المان های کاملاً سنتی استفاده کنید.

سرویس خواب ممبران سنتی

طراحی سرویس خواب ممبران با حجله و پشه بند

اگر فکر میکنید کاربران به حجله و پشه بند علاقه دارند باید بدانید که اجرای این موارد نیز توسط ممبران به سادگی امکان پذیر است. البته در نظر داشته باشید که اتاق خواب شما باید مقداری بزرگ باشد، در غیر این صورت پشه بند می تواند فضای اتاق شما را بسیار کوچک تر از آنچه که هست نشان دهد.

طراحی سرویس خواب ممبران با حجله و پشه بند

طراحی سرویس خواب ممبران با ترکیب سیاه و سفید

دو رنگ سیاه و سفید در کنار هم بسیار جذاب و متفاوت هستند. تضادی که این دو به وجود می آورند بسیار شاعرانه و احساسی است. از آنجایی تخت خواب اصلی ترین بخش اتاق خواب است و دیوارها نیز عمده ترین سطح را دارند، می تواند تنها با این دو بخش تضاد سیاه و سفید را به وجود آورید. بدون شک دیوارها باید سفید و تخت شما سیاه باشد. سرویس خواب ممبران با رنگ مشکی بسیار متداول است.

اگر تمایل داشتید، می توانید بقیه بخش های اتاق و دیگر المان ها را نیز از رنگ های سیاه و سفید انتخاب کنید. با این وجود در نظر داشته باشید که حتماً باید رنگ های دیگری برای ایجاد تعادل در اتاق داشته باشید. برای مثال می توانید با گلدان، تابلو و کوسن کمبود رنگ را در اتاق جبران کنید. البته نباید این رنگ ها به حدی زیاد باشند که در جلوه گری سیاه و سفید تداخل ایجاد کنند.

طراحی سرویس خواب ممبران با ترکیب سیاه و سفید

اتاق بزرگ و مجلل

اگر اتاق خواب شما بسیار بزرگ است، باید تخت خواب نیز متناسب با فضای اتاق باشد. نمی توان یک تخت کوچک دو متری را در اتاقی به مساحت ۴۰ متر گذاشت. تخت خواب اصلی ترین بخش اتاق خواب است و به محض ورود به اتاق باید جلب توجه کند. اتاق های بزرگ باید مقدار زیادی نیز فضای خالی داشته باشند. به همین دلیل سعی نکنید تمام فضای اتاق را با اجزای دیگر اشغال کنید. به عبارتی یک منزل کوچک در اتاق خواب ایجاد نکنید. هدف اصلی اتاق خواب، خوابیدن است و خواب هم روی تخت صورت می گیرد.

اتاق خواب کوچک کودکانه

ممبران برای همه سلیقه ها گزینه های جذابی دارد. اگر اتاق شما بسیار کوچک است و جای کافی برای تخت ندارید، از تخت های کوچک و دوطبقه استفاده کنید. در این تصویر می بینید که جدای از تخت، کمد لباس نیز در کنار تخت قرار گرفته است. با پله های کوچک می توان به طبقه دوم تخت رسید و همچنین لوازم و اسباب بازی ها را نیز در همان طبقه و بالای کند جاسازی کرد. در این صورت فضای خالی بسیار زیادی برای شما باقی می ماند.

اتاق خواب کوچک کودکانه

نظر شما در خصوص سرویس خواب ممبران چیست؟ به نظر شما گزینه های بهتر و جذاب ترین نیز نسبت به ممبران وجود دارد؟ خوشحال می شویم که دیدگاه های شما را نیز شنیده و در صورت نیاز در خصوص آن‌ها مطالبی تهیه کنیم.

در پایان اگر محصولات ساخته شده با ممبران توجه شما را جلب کرده است پیشنهاد می کنیم مقاله ای که در مورد کابینت ممبران تهیه کرده ایم را از دست ندهید.

نظرات کاربران

سلام و عرض تشکر بابت مقاله خوبتون
لطفا از این دست مقالات زیاد بزارین چون خیلی به ما برای تولید محصولات جدیدتر و جذابتر کمکمیکنه واقعا.

سلام
لازمه به این نکته اشاره کنم به این خاطر که روکش ممبران نسبتا بالایی داره در محصولاتی مثل تخت ها که جثه بزرگی دارن کمتر استفاده میشن. البته اگر استفاده بشن محصول بی نظیری از کار در میاد